Forum https://igrzyskasmiercitrylogia.fora.pl Strona Główna

Trybuci

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum https://igrzyskasmiercitrylogia.fora.pl Strona Główna -> Główne menu / Archiwum / Kartoteka / Archiwum / Interaktywne Igrzyska Śmierci
Autor Wiadomość
Ashe
Przywódca Rebeliantów
Przywódca Rebeliantów


Dołączył: 12 Lis 2011
Posty: 3512
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 44 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Rzeszów
Płeć: Katniss

PostWysłany: Śro 20:16, 22 Sie 2012    Temat postu: Trybuci

<center>
TRYBUCI INTERAKTYWNYCH IGRZYSK ŚMIERCIALICE STONE
Gracz: Christie
Wiek: 16 lat
Dystrykt: 1
Wzrost: 172 cm
Krótka historia: Alice wychowała się w bogatej rodzinie. Przez wiecznie zajętych rodziców musiała radzić sobie sama. Odkąd pamięta, interesowały ją ostre przedmioty. Samotne dzieciństwo zadecydowało o tym, iż Alice postanowiła liczyć tylko na siebie. Wylosowanie na dożynkach przyjęła ze spokojem i obojętnością.
Cechy charakteru: Sprytna, egoistyczna, pewna siebie.
Umiejętności podstawowe: Siła, zwinność.
COLLIN FOUTLEY
Gracz: Finnick
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 1
Wzrost: 190 cm
Krótka historia: Od najmłodszych lat przygotowywany do Głodowych Igrzysk. Jego rodzice dołożyli wszelkich starań, aby, gdyby został wybrany, miał szansę na wygraną. Oprócz obowiązkowego szkolenia, posiadał również prywatnego trenera, który był mentorem dla trybutów w jego dystrykcie. Nie było więc niespodzianki, kiedy to on zgłosił się do gry.
Cechy charakteru: Sprytny, przebiegły, ironiczny, pewny siebie.
Umiejętności podstawowe: Zastawianie sideł, siła.
ARIA BLACKWOOD
Gracz: Maggie McKinley
Wiek: 15 lat
Dystrykt: 2
Wzrost: 160 cm
Krótka historia: Aria urodziła się jako pierwsza córka, a trzecie dziecko średniozamożnej rodziny Blackwoodów. Jako najmłodsza z rodzeństwa, musiała walczyć o swoje, bo bracia nigdy nie dawali jej taryfy ulgowej. Mimo wszystko, była z nimi bardzo blisko i kompletnie załamała się, gdy cała trójka braci zginęła w trzech następujących po sobie Igrzyskach. Przyrzekła sobie, że jeśli tylko zostanie wylosowana na dożynkach wygra za wszelką cenę. Dlatego też – po śmierci ostatniego brata, gdy miała 13 lat zaczęła ostro trenować walkę. Pomagał fakt, że jej dystrykt zajmował się właśnie wyrobem broni.
Gdy została wylosowana na dożynkach, przyjęła to z właściwym dla siebie spokojem i ponurym charakterem.
Cechy charakteru: Ponura, spokojna, pewna siebie, opanowana.
Umiejętności podstawowe: Walka wręcz, siła.
TEAK OHMELL
Gracz: Everlark
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 2
Wzrost: 186 cm
Krótka historia: Teak jest jedynakiem wychowywanym jedynie przez matkę, która w dzieciństwie zawsze go rozpieszczała. Unikał towarzystwa, na ogół gardził dzieciakami ze swojego dystryktu. Ma talent plastyczny; często szkicuje. Nigdy nie przywiązywał zbytniej wagi do treningu przed Igrzyskami, ale i nie załamał się, kiedy go wylosowano, przekonany o własnych umiejętnościach. Jest samowystarczalny.
Cechy charakteru: Wygadany, nieufny, bystry, czujny, odważny, opanowany.
Umiejętności podstawowe: Walka wręcz i zwinność.
ALEKSANDRA GOLA
Gracz: Tankianka
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 3
Wzrost: 181 cm
Krótka historia:
Cechy charakteru: Odwaga, spryt, uparta.
Umiejętności podstawowe: Celność, walka wręcz.
IAN MARSDEN
Gracz: Louna
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 3
Wzrost: 177 cm
Krótka historia: Ian wychował się w szczęśliwej, wielodzietnej rodzinie. Ma brata bliźniaka oraz piątkę młodszego rodzeństwa. Uwielbia konstruować coraz ciekawsze wynalazki.
Cechy charakteru: Spokojny i opanowany, ale zarazem sprytny i odważny.
Umiejętności podstawowe: Odporność, zastawianie sideł.
ELENA 'ELLIE' DESTROY
Gracz: Roksanka
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 4
Wzrost: 157 cm
Krótka historia: Elena jest jedynaczką, chociaż jej mama, z którą mieszka posiada także kota Behemota, którego dziewczynka przygarnęła kiedyś z ulicy. Mieszka w bogatym domu, mogłaby mieć wiele rzeczy, jednak nie chce być rozpieszczana. Ojciec zdradził jej matkę Suzan, kiedy Elena miała 10 lat. Razem z mamą przyłapała go na zdradzie, tego samego dnia Tom wyprowadził się. Jej matka próbuje wynagrodzić jej cierpienie poprzez kupowanie rzeczy, których tak naprawdę dziewczyna nie potrzebuje. Kiedy Elena trafia na arenę musi tym razem poradzić sobie sama.
Cechy charakteru: Bardzo wrażliwa, ale sprytna. Potrafi przystosować się do danej sytuacji.
Umiejętności podstawowe: Walka wręcz, łowiectwo.
ETHAN SAYMONNIS
Gracz: Jeanelle
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 4
Wzrost: 182 cm
Krótka historia: Wychowywał się w biednej rodzinie w dystrykcie 4 z dziadkami. Najpierw zmarł jego ojciec, który padł ofiarą głodu, kiedy woda najbliższego jeziora została zatruta, a żyjąca tam zwierzyna zdechła. Matka za to zniknęła 2 miesiące po śmierci ojca, nikt nic o niej nie wiedział, jedne plotki głosiły, że opuściła dystrykt 4, a inne, że zginęła, bo w końcu nie ruszyłaby się nigdzie bez syna, który był jej oczkiem w głowie.
Cechy charakteru: Skryty, odważny, przebiegły.
Umiejętności podstawowe: Zwinność, pływanie.
ALEX ANDERSON
Gracz: EvilMonkey
Wiek: 15 lat
Dystrykt: 5
Wzrost: 157 cm
Krótka historia: Urodzona w dość normalnej rodzinie. W ramach zabijania swojego czasu często spędzała czas na rozmaitych zabawach z nożem i łukiem. Ciężko zniosła usłyszenie swojego nazwiska, wylosowanego w dniu dożynek.
Cechy charakteru: Sprytna, ambitna, cicha, nieśmiała.
Umiejętności podstawowe: Łowiectwo, znajomość roślin.
CHUCK WILLIAMS
Gracz: Judith
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 5
Wzrost: 186 cm
Krótka historia: Ojciec Chuck'a zginął podczas pracy w fabryce i od tego czasu wychowuje go matka. Wieść o tym, że to on weźmie udział w Głodowych Igrzyskach przyjął bardzo spokojnie.
Cechy charakteru: Odważny, pewny siebie, uparty.
Umiejętności podstawowe: Pływanie, walka wręcz.
AMARANTA VOLISH
Gracz: Fantagiro
Wiek: 18 lat
Dystrykt: 6
Wzrost: 166 cm
Krótka historia: To miało być ostatnie losowanie dla panny Volish, która przekonana była, że nie zostanie wybrana. Skąd takie wnioski wyciągała, było zagadką nawet dla niej. Ze spokojem przygotowała się do Dożynek, w których uczestniczyła jedynie z matką i ojcem. Jedynaczką co prawda nie była, jednak lata temu straciła młodszego brata, zmagającego się z chorobą. Los jednak i teraz był okrutny, wysyłając córkę państwa Volish, na Igrzyska.
Cechy charakteru: Dziewczyna z wielkim hartem ducha, potrafiąca opanować swe emocje, lecz chętnie dzieląca się nimi z bliskimi osobami. Tylko przy obcych pozostaje zagadką, starając się nie pokazywać co tak na prawdę myśli.
Umiejętności podstawowe: Zwinność, silny charakter.
CHRISTOPHER EVANS
Gracz: Aurelia
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 6
Wzrost: 192 cm
Krótka historia: Chris urodził się w zamożnej rodzinie. Bardziej od niej kocha swój motocykl. Jego nazwisko zna każdy w szkole: nauczyciele, którzy nie znoszą jego skandalicznego zachowania, każda dziewczyna, która pragnie, aby akurat na nią zwrócił uwagę, każdy chłopak, który chciałby zdobyć jego przyjaźń oraz szacunek no i ci, którzy go szczerze nienawidzą.
Cechy charakteru: Pewny siebie, konsekwentny, bezpośredni, impulsywny.
Umiejętności podstawowe: Walka wręcz, łowiectwo.
DAISY REDMAYNE
Gracz: dominique
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 7
Wzrost: 157 cm
Krótka historia: Wychowała się ze starszym bratem, jednocześnie jej najlepszym przyjacielem, w domu komunalnym. Ich ojciec odszedł krótko po jej narodzinach, a matka, mająca słaby charakter nie umiała sama zająć się dziećmi, Daisy prawdopodobnie odziedziczyła tą cechę po niej. Załamała się kiedy jej nazwisko zostało wylosowane, wiedziała że czeka ją pewna śmierć.
Cechy charakteru: Wrażliwa, spokojna, nieufna.
Umiejętności podstawowe: Łowiectwo, celność.
MATTHEW WILLIAMS
Gracz: Cornelia
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 7
Wzrost: 183 cm
Krótka historia: Jest sierotą z licznym rodzeństwem. Zawsze miał dużo przyjaciół, którzy byli dla niego rodziną.
Jego dziewczyna zmarła w czasie igrzysk, teraz chce ją pomścić.
Cechy charakteru: Spokojny, raczej optymistyczny, uprzejmy,
przyjazny, bezinteresowny, praktyczny, żądny przygód.
Umiejętności podstawowe: Siła, znajomość roślin.
VERA MARSHAND
Gracz: Grant
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 8
Wzrost: 175 cm
Krótka historia: Vera została wychowana przez swoją babcię. Starsza pani, chciała wynagrodzić jej brak rodziców, więc zaharowywała się na śmierć, aby wnuczka miała jak najlepsze życie. Jednak pewnego dnia okazało się, że zapadła na bardzo ciężką chorobę, a lekarstwo kosztuje zbyt wiele pieniędzy. Wtedy to, oczy dziewczyny otworzyły się i postanowiła zacząć pracować na utrzymanie ciężko chorej kochanej seniorki. Z pomocą przyjaciółki prędko nauczyła się zielarstwa, podstaw krawiectwa oraz kilku innych, ciekawszych umiejętności - dzięki temu, z czystym sercem, mogła zgłosić się na trybuta.
Cechy charakteru: Odważna, sprytna, ambitna, bywa cyniczna.
Umiejętności podstawowe: Ziołolecznictwo, celność.
JAIR JOEL
Gracz: Flowa
Wiek: 16 lat
Dystrykt: 8
Wzrost: 175 cm
Krótka historia: Jair jest bardzo przywiązany do swojej rodziny. Bardzo sympatyczny chłopak, ale nie ma przyjaciół z powodu swej wrodzonej nieśmiałości i tego, że zwyczajnie nie ma na to czasu. Rodzice od rana do wieczora pracują w szwalni, a on zajmuje się swoją 5-letnią siostrą Tarą. Z uśmiechem na ustach poświęca jej cały swój wolny czas, nie narzeka, wie, że sytuacja jest trudna.
Cechy charakteru: Sympatyczny, oddany, nieśmiały.
Umiejętności podstawowe: Ziołolecznictwo, zwinność.
NEKORI AYAGAMA
Gracz: Nekou
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 9
Wzrost: 165 cm
Krótka historia: Została wylosowana, jednak nikt się za nią nie zgłosił. Postanowiła wygrać, aby pokazać całemu swojemu dystryktowi (a także innym), do czego jest zdolna. Chce przez to zdobyć uznanie i sympatię, ponieważ pochodzi z ubogiej rodziny i dotąd mogła liczyć tylko na pomoc innych. Ma dwóch młodszych braci, którymi się opiekuje, nie chce ich zawieść.
Cechy charakteru: Zrównoważona, czujna, przyjacielska.
Umiejętności podstawowe: Zwinność, celność.
RAY GARRATY
Gracz: Słoik
Wiek: 16 lat
Dystrykt: 9
Wzrost: 178 cm
Krótka historia: Urodził się w rodzinie rolniczej. Nigdy nie potrafił wypełniać swoich obowiązków, i jego rodzina była często karana za jego zachowanie. Gdy zrozumiał, że jest tylko utrapieniem, zgłosił się na ochotnika.
Cechy charakteru: Bezwzględny, leniwy, fałszywy, sprytny.
Umiejętności podstawowe: Walka wręcz, sokoli wzrok.
ELLE CRUNERS
Gracz: monneise
Wiek: 16 lat
Dystrykt: 10
Wzrost: 168 cm
Krótka historia: Żyjąca jedynie z chorą matką dziewczyna, z natury nieśmiała. Dzień, w którym została trybutem, był najgorszy w jej nędznym życiu. Musiała zostawić wszelkie zwierzęta pod opieką matki i wyruszyć w bój. Mimo tego nie traci radości życia i jest optymistką.
Cechy charakteru: Nieśmiała, radosna, samotniczka.
Umiejętności podstawowe: Celność, znajomość roślin.
JAMES LEWIS
Gracz: BerriesEater
Wiek: 17 lat
Dystrykt: 10
Wzrost: 180 cm
Krótka historia: James pochodzi z 10 dystryktu. Jego ojciec był rzeźnikiem, więc nigdy nie doskwierała im bieda. Matka zginęła bardzo młodo, a rodzeństwa nie miał. Rok temu wylosowano jego dziewczynę, wygrała dla niego, by wrócić. Teraz on chce zrobić to samo dla niej.
Cechy charakteru: Pewny siebie, opanowany, przebiegły.
Umiejętności podstawowe: Walka wręcz, łowiectwo.
YVONNE LOCKTE
Gracz: Frightening
Wiek: 16 lat
Dystrykt: 11
Wzrost: Niska, trochę ponad 160 cm
Krótka historia: Ma trójkę młodszego rodzeństwa. Dwa lata temu została wybrana, ale ktoś zgłosił się na ochotnika. Na tych Igrzyskach zginął jej chłopak. Od tej pory chce się zemścić na Kapitolu i wygrać. Jej rodzina jest bardzo biedna, więc chciałaby zdobyć dla niej pieniądze.
Cechy charakteru: Inteligentna, mściwa, sprytna, indywidualistka.
Umiejętności podstawowe: Walka wręcz, łowiectwo.
GARETT CONNER
Gracz: EmilyS.
Wiek: 18 lat
Dystrykt: 11
Wzrost: 186 cm
Krótka historia: Już od najmłodszych lat musiał pracować na rodzinę, w której pozostawał jedynym mężczyzną. Jego ojciec był pijakiem, który zostawił rodzinę krótko po przyjściu na świat młodszej siostry Garett'a, Janice. Dziewczynka szybko stała się jego oczkiem w głowie. W końcu musiał polować, by jego rodzina nie głodowała. Kiedy został wylosowany, obiecał sobie, że będzie musiał wrócić - dla nich.
Cechy charakteru: Uparty, cierpliwy, wytrwały, wiecznie opanowany.
Umiejętności podstawowe: Walka wręcz, siła.
ASHLEY STEVENBERG
Gracz: Kasiord
Wiek: 15 lat
Dystrykt: 12
Wzrost: 173 cm
Krótka historia: Prowadziła spokojne życie wraz z rodzicami i bratem Chrisem. Aż pewnego dnia, w dniu dożynek, Effie Trinket wylosowała dwa takie same nazwiska...
Cechy charakteru: Uparta, przebiegła, sprytna.
Umiejętności podstawowe: Zwinność, znajomość roślin.
CHRIS STEVENBERG
Gracz: Mateq
Wiek: 15 lat
Dystrykt: 12
Wzrost: 180 cm
Krótka historia: Prowadził spokojne życie wraz z rodzicami i siostrą Ashley. Aż pewnego dnia, w dniu dożynek, Effie Trinket wylosowała dwa takie same nazwiska...
Cechy charakteru: Porywczy, agresywny, upierdliwy.
Umiejętności podstawowe: Siła, celność.

</center>


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ashe dnia Nie 1:09, 02 Wrz 2012, w całości zmieniany 27 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum https://igrzyskasmiercitrylogia.fora.pl Strona Główna -> Główne menu / Archiwum / Kartoteka / Archiwum / Interaktywne Igrzyska Śmierci Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin